0547777832

03-5070042

כתובת המרפאה:  קרייתי 10 בת-ים

הלבנת שיניים – כיצד מבצעים זאת

לחיוך שלנו יש לא מעט משמעות והוא תופס חלק בלתי נפרד מהפנים שלנו והוא מביע לא מעט. חיוך יפה מתחיל בשיניים צחורות ויפות גם כן. אולם, לא כולנו זכינו בשיניים כאלו ורבים סובלים משיניים צהובות ופחות יפות. הסיבות לכך יכולות להיות רבות ומגוונות. פעמים רבות מדובר בעישון המשפיע על צבע השיניים, במקרים מסוימים גם שתייה מרובה של קפה ואפילו תה צובעת את השן ולעיתים מזונות אחרים. טיפוח השיניים והשמירה עליהן תורמים לא מעט לתחושה העצמית שלנו. אחת הדרכים להחזיר לשיניים את צבען היפה, הוא באמצעות הליך של הלבנת שיניים. הלבשת שיניים מוצעת כיום על ידי רופאי שיניים המתמחים בכך ונעשית באמצעות שיטות שונות.

כיצד זה נעשה

הלבנת שיניים וטיפולי אסתטיקה דנטלית נוספים נעשים במרפאות השיניים אצל רופאי שיניים המתמחים בכך, כאמור. לפני הטיפול, בודק רופא השיניים את מצב בריאותן של רקמות הפה ובמידת הצורך מבצע הליך רפואי כלשהו, הנדרש כדי להחזיר להן את בריאותן (כמו, טיפול בעששת וכדומה). הלבנת השיניים חשוב שתעשה אצל רופא בעל ניסיון כדי למנוע פגיעה בשן ולהגן עליה. רפואת השיניים האסתטית מציעה כיום מספר שיטות להלבנת שיניים. ציפוי חרסינה הוא אחת השיטות הקיימות כיום וכזו המציעה יתרונות רבים. מדובר בציפוי שאיננו נוטה לצבור חיידקים וגם מונע את היווצרותם. הלבנת שיניים באופן אחר נעשית באמצעות תבניות מיוחדות שבהן חומר הלבנה מיוחד והן מולבשות ישירות על גבי השיניים במהלך היום או בזמן השינה.

כדאי וחשוב לדעת

חומרי ההלבנה שבהן משתמש רופא השיניים הינם חומרים העומדים בכל תווי התקן ומאושרים ע"י איגוד הרופאים האמריקאי. חומרים אלה מונעים התיישבות בשן או רגישות. ההליך איננו כרוך בהרדמה או בסיכונים כלשהם. מומלץ לבצעו מגיל 16 ומעלה ולא לפני כן.

מרפאת השיניים של ד"ר פליקס מעמידה לרשותכם מבחר של טיפולים שיניים אסתטיים, לרבות טיפולי הלבנת שיניים. מעוניינים בטיפול כזה? התקשרו אלינו אל המרפאה עוד היום ונשמח לתאם אתכם פגישת ייעוץ מקדימה וטיפול בהתאמה מלאה.