0547777832

03-5070042

כתובת המרפאה:  קרייתי 10 בת-ים

טיפולי חניכיים – מה זה

אחת הסיבות העיקריות לאבדן חניכיים הן מחלות החניכיים השונות, העשויות להופיע בכל גיל ובעוצמות שונות. טיפולי החניכיים המוצעים כיום על ידי רופאי השיניים כוללים מגוון רחב מאד של טיפולים וגישות רפואיות שונות העוזרות לחזק את החניכיים עצמם ואת רקמת השן. במקרים בהם מופיעים סימנים העשויים להעיד על בעיה כלשהי בחניכיים, חשוב לפנות בהקדם האפשרי לרופא השיניים כדי לבחון את הבעיה ולקבל את הטיפול המתאים. טיפול חניכיים יכול לפתור בעיות שונות בחניכיים, לרבות נסיגת חניכיים הפוגעת באופן משמעותי בשיניים עצמן וגם במראה כולו.

חשיבות הפנייה המוקדמת לרופא השיניים

לא תמיד ניתן לזהות מהר את מחלות החניכיים אולם במקרים בהם מופיעים סימנים שונים, כמו דימום למשל ורגישות בחניכיים, הדבר יכול להעיד על מחלת חניכיים המצריכה התייחסות מהירה. מחלות החניכיים השונות מפתחות באופן הדרגתי. החולה, בשלבים הראשונים, עשוי שלא להבחין בהן אלא אם כן נלווים למחלה נפיחות ודימום. עצירת התפתחותה של מחלת החניכיים אפשרית במידה ופונים אל רופא השיניים בהקדם כדי לקבל טיפול מתאים. טיפול במחלות החניכיים מתחיל בניקוי האבנית שהצטברה בשן, ניקוי שעוזר להעלים את המחלה ובמיוחד בשלבי הראשונים מאד. ביקור אחת לחצי שנה אצל השיננית או אצל רופא השיניים עוזר למנוע את התפתחותן של מחלות החניכיים ומאפשר לשמור על בריאות השן והחניכיים.

טיפולי החניכיים נעשים על ידי רופא שיניים מקצועי. רופא זה מסלק את האבנים שהצטברה על גבי השן, אבנית שלא ניתן לסלקה באמצעות צחצוח או חוט דנטלי, למשל. אופי הטיפול נקבע בהתאם לסוג מחלת החניכיים שהתגלתה וגם מידת חומרתה. צחצוח השיניים באופן נכון עוזר למנוע את מחלות השיניים ואת הצטברות האבנית. פנייה למרפאת שיניים מקצועית, המתמחה בטיפולי חניכיים היא הדרך הנכונה להתמודד עם מחלות חניכיים ולמנוע את החמרתן בעתיד.

זקוקים לטיפול בחניכיים? הגעתם אל המקום הנכון. במרפאת השיניים של ד"ר פליקס סירוטה תמצאו צוות מקצועי ומיומן שיספק לכם מענה מתאים לבעיית החניכיים שממנה אתם סובלים. הקדימו לקבוע תור אצלנו כדי שנוכל לעזור לכם להתמודד עם בעיית השיניים מהר ככל האפשר.